SORMAZ GROUP YEME İÇME

YEME İÇME

Sormaz Grup olarak İstanbul'da Ataşehir,Sultanbeyli ve Antalya'da Kepez olmak üzere yeme-içme sektöründeki tecrübemizi Eskişehir Mahmudiye'deki iki mekanımızla devam ettirmekteyiz.

 

Eskişehir Mahmudiye'de 3 dönüm üzerine kurulu sosyal tesisimiz içerisinde cafe,restaurant,oyun alanları ve düğün-davet organizasyonlarına uygun açık alanımız mevcuttur.İlçenin merkezinde yer alan tesisimiz, bölge halkının buluşma noktası haline gelmiştir.

 

Diğer tesisimiz ise, Mahmudiye ilçesinin en yüksek konumunda olan Ormantepe'de 6 dönüm üzerine inşa edilerek restaurant,cafe,düğün ve organizasyon hizmetleri vermektedir. Yapay şelaleler,hayvanat bahçesi,yürüyüş parkurları,çocuk oyun alanları,piknik ve dinlenme alanlarının yer aldığı 'Ormantepe' panoramik manzarası ile tüm Eskişehir'in dikkatini çekmiştir. Doğal taşlar ve canlı bitkilerle dekore edilmiş olan tesis, bölgenin doğal yapısına zarar vermeden en ince ayrıntıları düşünülerek hazırlanmıştır. Mayıs 2015 itibariyle zengin köy kahvaltısı,dünya mutfağı ve yöresel lezzetlerin yer aldığı menüsüyle ziyaretçilerini beklemektedir.

Sormaz Grup Tesisleri (Eskişehir, Mahmudiye)
Işıklar Mah. Eskişehir Cad. No:61/A Mahmudiye
0(222) 611 22 22
0(222) 611 22 33
fikret.uca@sormazgrup.com.tr
Sormaz Grup Ormantepe Tesisleri (Eskişehir, Mahmudiye)
Orta Mah. Orman Cad. No:76 Mahmudiye
0(222) 611 27 27
deniz.gunden@sormazgrup.com.tr