SORMAZ GROUP HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında şirketimizin temellerini Yön.Kur.Bşk. Kemal Sormaz atmıştır.İstanbul,İzmir ve Antalya başta olmak üzere akaryakıt ve gayrimenkul sektörleri ile giriş yapmıştır.Zaman içerisinde şirketimizi büyüterek yeni sektörlerde de yerini almıştır.Geniş ufuklu düşünme sistemini ve tecrübesiyle çözüm odaklı pratik çalışma stratejilerini şirketimize aşılamıştır.

Sormaz Grup,şu anda 2 akaryakıt istasyonu,2 yeme-içme mekanı,3 gayrimenkul ofisi ve 1 eğitim kurumu ile hizmetine devam etmektedir.Bunlarla bağlantılı olarak inşaat ve projelerimiz uzman ekibimiz tarafından sürdürülmektedir.Halihazırda olan 3 otel,2 yeme-içme mekanı ve 2 akaryakıt istasyonu projelerimiz mevcuttur.

Şirketin çalışma prensibinde 'Hayat,çok güzel' felsefesi yer almaktadır.Her koşulda güçlü,pes etmeyen ve olumlu düşünen çalışma arkadaşlarımızla iş birliği içerisindeyiz.Çalışma arkadaşlarımızdan maksimum verim almak için maksimum iş güvenliği ve iş prensipleri uygulanmaktadır.Mutlu bir iş ortamını yaratmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz programlarımız mevcut olup,çalışanlarımıza gereken destek her zaman verilmektedir.

Sormaz Grup,hedeflerini yüksek tutar ve hedeflerine ulaşırken asıl amacından asla uzaklaşmaz.Büyük resmi görür,sorumluluk alır ve gereken tüm organizasyon sağlanır.Kurumun stratejisine uygun plan bilinir ve çözüm odaklı çalışılır.Öğrenen ve gelişen bir iş kültürü ile çalışılır.'Hayat,çok güzel' şirketin bir felsefesi haline gelmiştir ve pozitif düşünce sistemi yerleşmiştir.

Değişen müşteri gereksinimlerine göre hareket edilir,önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu unutulmaz.İnsanlar üzerinde güven verici bir izlenim yaratmak ve şirketimizi korumak en önemli amaçlarımızdır.